Lysá hora

OBSAZENO
Datum konání zájezdu:   20.6.2024
Místo odjezdu:Kulturní dům K-TRIO, Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka
Čas odjezdu:7.45 hodin
Prezentace účastníků:7.15 hodin
Předpokládaný návrat:16.00 hodin

Zájezd pro seniory 60+ s trvalým bydlištěm Moravskoslezském kraji.

Cena: 750 Kč / 200 Kč pro občany OV-Jih 

Skutečná plná cena zájezdu je 750 Kč. Na částku 200 Kč přispívá svým občanům Městský úřad Ostrava - Jih ve výši 550 Kč.

Náročnost zájezdu: NÍZKÁ – chůze bez velkého stoupání nebo klesání, chůze do schodů a ze schodů. Zvládnou také fyzicky zdatné osoby s berlemi.

Cílová destinace: Lysá hora, předpokládaný čas jízdy: 1 hodina do Raškovic a následně 30 minut na Lysou horu. 

Náplň zájezdu: 

Výjezd autobusem na Lysou horu, nejvyšší vrchol Beskyd. Malebná vyhlídka do údolí, pro zájemce procházka po hřebeni a možnost posezení nebo občerstvení v některé z útulných nově zrekonstruovaných horských chat. Na vrcholu Lysé hory budeme přibližně kolem 9.30 hodin, volný čas pro vlastní program máme až do 11 hodin, kdy bude sraz u autobusu a v 11.10 hodin odjíždí autobus zpět do Raškovic, kde přestoupíme na autobus, který nás zaveze zpět do Ostravy.

Krásné výhledy, čerstvý horský vzduch a báječný zážitek z 1324 m n. m. Neváhejte a pojeďte s námi. Kapacita akce je omezena.

Co je zahrnuto v ceně: Autobusová doprava, vstupné. 

Co s sebou: Pohodlné sportovní oblečení a obuv, léky (které nezbytně potřebujete), svačinu a pití, peníze, deštník nebo pláštěnku, pokrývku hlavy, brýle, občanský a zdravotní průkaz. Nezapomeňte si také mobilní telefon, na který se Vám budeme moci v případě potřeby během zájezdu dovolat.

 

UPOZORNĚNÍ: Termín zájezdu se může změnit. O případné změně termínu budete informováni nejpozději 2 dny před konáním zájezdu.

OBSAZENO - kapacita plně naplněna.

Pořadatel: Kultura Jih

PARTNEŘI