Flora Olomouc

OBSAZENO
Datum konání zájezdu:   30.9.2022
Místo odjezdu:Kulturní dům K-TRIO, Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka
Čas odjezdu:8:30
Prezentace účastníků:8:00
Předpokládaný návrat:16:30
Kapacita zájezdů:45

Zájezd pro seniory 60+ s trvalým bydlištěm Moravskoslezském kraji.

Cena: 279 Kč / 100 Kč pro občany OV-Jih (s trvalým bydlištěm)

Skutečná plná cena zájezdu je 558 Kč. Na částku 279 Kč příspívá svým občanům Moravskoslezský kraj ve výši 50%. Na částku 100 Kč přispívá svým občanům Moravskoslezský kraj ve výši 50% a Městský úřad Ostrava - Jih ve výši cca 30%.

Náročnost zájezdu: NÍZKÁ - trasa je vedena po rovině.

Náplň zájezdu: Návštěva podzimní výstavy Flora Olomouc na téma "Podzim v říši ovoce a zeleniny" - barevnost a plodiny jsou oslavou práce, hojnosti a sklizně toho, co jsme na jaře zaseli.

Co je zdarma: Doprava autobusem, vstupné na výstavu Flora Olomouc.

Co s sebou: Pohodlné sportovní oblečení a obuv, roušku a léky (které nezbytně potřebujete), svačinu a pití, peníze, deštník nebo pláštěnku, pokrývku hlavy, brýle, občanský a zdravotní průkaz. Nezapomeňte si také mobilní telefon, na který se Vám budeme moci v případě potřeby během zájezdu dovolat. 

Podpořeno z Programu na podporu zdravého stárnutí v Moravskoslezském kraji na rok 2022.

UPOZORNĚNÍ: S ohledem na aktuálně platná nařízení vlády v souvislosti s nákazou Covid-19 nebo z organizačních důvodů se termín zájezdu může změnit. O změně termínu budete informováni nejpozději 2 dny před konáním zájezdu. Podmínky pro účast na akci se řídí aktuálně platnými opatřeními vlády v den konání zájezdu.

OBSAZENO - kapacita plně naplněna.

Pořadatel: Kultura Jih

POŘADATELÉ