Jak rezervovat zájezd?

Poradíme Vám jak na to

- ZAHÁJENÍ REZERVACÍ 10. dubna 2024 v 10 hod -

JAK PROVÉST REZERVACI?

ONLINE  z pohodlí svého domova na webových stránkách zajezdy.kulturajih.cz

CO BUDETE POTŘEBOVAT K REZERVACI?

 K úspěšnému provedení rezervace budete potřebovat následující údaje:

  • příjmení a jméno účastníka zájezdu
  • datum narození účastníka zájezdu
  • trvalé bydliště účastníka zájezdu
  • kontaktní telefon (na účastníka zájezdu nebo jinou osobu, která přijímá hovory i z neznámých čísel a je možné se na tento telefon dovolat)
  • kontaktní email (není povinné pole, ale doporučujeme vyplnit, je vhodné opět uvést email, který používá buď přímo účastník zájezdu nebo kdokoliv jiný, kdo může informaci účastníkovi předat, např. syn, vnučka, kamarádka a podobně)

K přihlášce lze přidat jednu další osobu. V tomto případě již stačí pouze uvést jméno a příjmení dalšího účastníka. Všechny další údaje budou doplněny na osobní schůzce v Senior Pointu Ostrava - Jih v termínu, který potvrdíte. Na tuto schůzku je nutné, aby se dostavili oba dva přihlášení účastníci (pokud jste přihlašovali 2 osoby) se svými občanskými průkazy. 

 

POTŘEBUJETE SE ZEPTAT NEBO PORADIT?

TELEFONNÍ LINKA pro veřejnost na čísle 607 093 518 je vám k dispozici od 3.4. každý všední den vždy od 9 do 13 hodin. Upozornění: V prvních dnech zahájení přihlašování (od 10.4.) bývá linka obvykle velmi vytížená. Prosíme o Vaši trpělivost.

 

ONLINE rezervace aneb 10 JEDNODUCHÝCH KROKŮ JAK NA TO:

 1/ Klikněte zde https://zajezdy.kulturajih.cz a budete automaticky přesměrováni na přehled zájezdů.

2/ Vyberete si zájezd a klikněte na něj – pečlivě si přečtete vše o zájezdu, zvažte hlavně náročnost, termín i čas.

3/ Pro potvrzení výběru klikněte na tlačítko „REZERVOVAT“.

4/ Na další obrazovce kliknutím na tlačítko „Vybrat další zájezd“ se můžete přihlásit také na další zájezdy. Na tyto zájezdy budete už automaticky zapsáni jako náhradníci (pokud zájezd nebude naplněn, budeme vás kontaktovat).

5/ Pokud máte ve svém „košíku“ všechny zájezdy, kam si přejete se přihlásit, pokračujte vyplněním „Rezervačního formuláře“ níže. Povinná pole jsou označena symbolem *. Kliknutím na pole "Přidat druhou osobu" můžete přihlásit 1 další osobu a stačí vyplnit pouze její jméno a příjmení (vše ostatní si upřesníte na osobní schůzce, kam je nutné, abyste se obě přihlášené osoby dostavily se svými občanskými průkazy).

6/ POZOR - na 1 telefonní číslo lze provést rezervaci pouze 1x a maximálně pro 2 osoby. Pokud nemáte vlastní telefon nebo nezvedáte cizí telefonní čísla, můžete použít telefon na kohokoliv, kdo Vás bude kontaktovat a informace Vám předá (např. dcera, syn, vnuk, sousedka, kamarád apod.).

7/ VÝHODA PRO VÁS - pokud uvedete „Kontaktní e-mail“ (není povinné pole), všechny informace o termínech vybraných zájezdů a termínu schůzky k vyzvednutí vstupenek Vám přijdou také automaticky do Vašeho emailu. 

8/ Nezapomeňte také zaškrtnout políčko „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a poté už můžete jen odeslat kliknutím na tlačítko „Odeslat přihlášku“.

9/ Na obrazovce se vám zobrazí termín osobní schůzky, kdy a kam se máte dostavit pro potvrzení přihlášky a úhradu zájezdu. Pokud Vám termín nevyhovuje, můžete si zvolit také z několika dalších náhradních termínů nebo kliknout na pole "Nevyhovuje mi žádný termín". Na monitoru se objeví informace, kdy a kam máte přijít nebo že Vás bude kontaktovat naše referentka. Pokud jste uvedli email, tuto informaci najdete také ve své emailové schránce (nezapomeňte zkontrolovat složky SPAM, Nevyžádané zprávy nebo Hromadné zprávy). Pokud jste vytvořili rezervaci pro 2 osoby, je nutné aby se na schůzku dostavili o oba dva účastníci zájezdu se svými občanskými průkazy. (Poznámka: Pokud se Vám povedlo přihlásit se pouze jako náhradník, termín schůzky neobdržíte a my Vás budeme kontaktovat pouze v případě, že se na Vámi vybraný zájezd uvolní místo.)

10/ GRATULUJEME VÁM právě jste se úspěšně zarezervovali s úsměvem a z pohodlí svého domova. 

Upozornění: V případě, že se ve sjednaném termínu na schůzku nedostavíte, Vaše rezervace automaticky propadá.

 

NAŠE TIPY A NOVINKY

  - Vyberte si 1 zájezd, na který chcete určitě jet, a proveďte rezervaci bez výběru dalších zájezdů, kde plánujete být náhradníky. Ušetříte tak čas a máte větší šanci zájezd získat. Zájezdy, na které se chcete přihlásit jako náhradník, můžete doplnit následně na osobní schůzce při vyzvednutí vstupenek na zájezd.

- I přestože na Váš vybraný zájezd je možné se přihlásit už jen jako náhradník (nebo jako účastníka Vás to automaticky přihlásilo někam jinam), neztrácejte čas a udělejte to. Vše můžete osobně následně probrat na osobní schůzce s paní referentkou.

- Jako náhradník se můžete přihlásit na neomezené množství zájezdů.

- "Klientská sekce" byla pro zjednodušení přihlašování zrušena. Prosím rovnou vyberte zájezd a zadejte své údaje.

PARTNEŘI